Seks Hayatınızı Renklendirin

Uzun zamandır tekdüzeleştiğini düşündüğünüz seks hayatınızı belli değişikliklerle yeniden canlandırabilirsiniz. İşe fantazilerinizi çeşitlendirmek ve flört etmekle başlayabilirsiniz. İşte seks hayatınızı canlandırmanın püf noktaları…

Fantazilerinizi renklendirin

Fantazi kurmak ve bunun her ikiniz içinde uygun olanlarını hayata geçirmek partneriniz ve sizin için oldukça canlandırıcı olacaktır. Uzun zamandır birlikteyseniz ve seksin başladığı nokta ile bittiği noktanın gidişatını kestirmekte zorlanmıyorsanız değişiklik zamanı gelmiş demektir.

İç çamaşırlarınızı gözden geçirin

İç çamaşırı söz konusu olduğunda elbette ki temizlik, hijyen ve rahatlık ön planda. Ancak unutmamanız gereken başka bir önemli nokta var ki; seksilik. Erkekleri en çok baştan çıkartan şeylerden biri seksi iç çamaşır. Sade bir jean pantolon ve t-shirt ile olsanız bile içinize giydiğinizi bildiği seksi bir iç çamaşırın düşüncesi bile onu çılgına çevirecektir.

Flörte Başlayın

Uzun süredir birlikte bile olsanız yeniden flört etmeye başlamanız partnerinizi hem çok şaşırtacak hem de çok cezbedecektir. Ona yazacağınız küçük notlar, ayarlayacağınız akşam yemek yemekleri, bir kahve için randevulaşmak ve aynı eve bile gidiyor olsanız oturduğunuz kafeden kalktığınızda ayrı yönlere gitmek ve eve tek başınıza dönmek ilişkinize inanılmaz bir heyecan katacaktır.