Erkeklerin Yataktaki Korkuları

Erkekler sekse anlam yülküyor mu? Yatakta yapmaktan çekindikleri şeyler neler? Erkekler hakkında merak edilen tüm soruların yanıtı bu yazımızda…

Yatakta başarısız olmak
Her erkek hemen sekse hazırmış gibi görünse de derinlerde başaramama korkusu taşır. Başarısız olduğunda çoğu zaman suöu kadına atma eğilimindedir.

Çırılçıplak olmak onları endişelendiriyor
Erkekler kilolarından şikayet etmeseler de çırıl çıplak olmaktan korkuyorlar. Brad Pitt gibi seksi erkekler kadınların göz bebeği olduğundan bu yana erkekler de eğer göbekli veya kilolularsa çıplak kalmak istemiyor.

Prezervatifi kullanmamak
Erkekler seks sırasında korunmak gerektiğinin farkındalar. Ancak aniden gelişen bir ilişkide yanlarında prezervatif bulunmamasından korkuyorlar. Bu konuda erkek kadar kadınların da sorumluluk sahibi olmasını istiyorlar.

İlişkinin ciddiye dönüşmesi
Erkekler sekse çok fazla anlam yüklemez. Bazı şeyleri kadınlara göre daha basit düşünür. İlişkinin ilk başında kadınlar erkekleri yönlendirmeye çalışırlar. Bu erkekleri biraz korkutur. Erkekler göründükleri ve söyledikleri gibidir. Örneğin bir erkek bir kızla birlikte olduysa, ikinci seferde kız despot bir tavır sergilemeye başlayabilir. Evlilik konuşur, ailesiyle tanıştırmaktan söz eder. Erkekler bu tür başlangıçlarda sık boğaz edilmekten çok korkar.